Kadra Pedagogiczna
Sekcja instrumentalno-wokalna
Bardzik-Adamczyk Ewa |
fortepian |
Bator Maciej |
organy |
Bednarczyk Andrzej |
altówka |
Brenk Krzysztof |
instrumenty perkusyjne / Dyrektor |
Czopka Czesław |
waltornia |
Dzienniak Anna |
flet |
Futyma Cezary |
obój |
Futyma Dariusz |
klarnet |
Graca-Kosek Dorota |
skrzypce |
Graca Irena |
fortepian / Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM II st. |
Janik Marlena |
fortepian |
Julle Daniel |
gitara |
Janas Magdalena |
saksofon |
Kawa Anna |
fortepian |
Kędzia Elżbieta |
skrzypce |
Koniak Sławomir |
saksofon |
Korpal-Karasiewicz Alicja |
fagot |
Kowalczyk Zofia |
altówka |
Kozakowska Agnieszka |
gitara |
Kozakowski Witold |
gitara |
Ksiądzyna Magdalena |
skrzypce |
Kud Wojciech |
wiolonczela |
Kuster Tadeusz |
klarnet / Kierownik sekcji instrumentów dętych i perkusji w ZSM Wałbrzych |
Łepkowska Bożena |
skrzypce |
Łukaszczyk Piotr |
fortepian |
Marszałek-Kaczyńska Anna |
wiolonczela |
Malyk Olha |
skrzypce |
Matuszyk Łukasz |
akordeon |
Mazurkiewicz-Styś Zofia |
fortepian |
Melka Tadeusz |
wiolonczela |
Mrozińska Violetta |
fortepian |
Polowy Waldemar |
akordeon |
Rogozińska Iwona |
fortepian |
Romanek-Pęciak Małgorzata |
fortepian |
Rup Bogusław |
trąbka |
Rup Helena |
skrzypce |
Sapiecha-Muzioł Małgorzata |
chór, orkiestra |
Sługocka Edyta |
fortepian |
Stuczyński Paweł |
kontrabas |
Swoboda Daniel |
klarnet |
Szymański Grzegorz |
instrumenty perkusyjne |
Tomczak Artur |
puzon |
Traczewski Cezary |
flet |
Tulik Andrzej |
skrzypce |
Tuliński Leszek |
trąbka |
Wesołowska Stella |
fortepian |
Wicha Teresa |
wiolonczela |
Witkowski Witold |
fortepian |
Wojdyła Lucyna |
flet / Wicedyrektor |
Wolnomiejska Danuta |
skrzypce / Kierownik sekcji instrumentów smyczkowych i gitary ZSM Wałbrzych |
Wrzesień-Wróbel Małgorzata |
śpiew |
Wywrot Sylwia |
fortepian / Kierownik sekcji instrumentów klawiszowych OSM i SM I st. |
Wywrot-Nowicka Patrycja |
fortepian |
Zajączkowska Iwona |
wiolonczela |
Sekcja teorii
Bednarczyk Bogusława |
kształcenie słuchu, chór |
Ciupidro Marcin |
kształcenie słuchu, zasady muzyki |
Fabian Barbara |
rytmika / Kierownik sekcji teorii muzyki w ZSM Wałbrzych |
Kuraś Justyna |
audycje muzyczne, literatura muzyczna, historia muzyki, formy muzyczne / Wychowawca klasy |
Latosi Dariusz |
kształcenie słuchu, audycje muzyczne, zasady muzyki |
Łojewska-Włodarczyk Stanisława |
audycje muzyczne, literatura muzyczna, historia muzyki / Wychowawca klasy |
Niedźwiedzka-Szerment Katarzyna |
kształcenie słuchu, harmonia / Wychowawca klasy |
Pobiedzińska Anna |
kształcenie słuchu / Wychowawca klasy |
Wołkowska Grażyna |
taniec / Wychowawca klasy |
Sekcja ogólnokształcąca
Adamska Jolanta |
edukacja wczesnoszkolna / Wychowawca klasy |
Bartkiewicz-Pawska Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna / Wychowawca klasy |
Bielarska Alicja |
świetlica szkolna |
Biernaczyk Jan |
historia |
Borowski Piotr |
świetlica szkolna |
Bursa Sławomir |
historia |
Domańska-Kowalik Izabela |
język niemiecki |
Duplicka-Stadnik Małgorzata |
świetlica szkolna |
Glapa Irena |
język polski, dykcja i recytacja |
Hładczuk Iwona |
edukacja wczesnoszkolna / Wychowawca klasy |
Husakiewicz Beata |
język niemiecki / Wychowawca klasy |
Januszkiewicz Aleksandra |
biblioteka, technika |
Kinga Graczyk |
psycholog |
Kinga Siodłak |
psycholog |
Kowalska Aleksandra |
język polski / Wychowawca klasy |
Krawczyk Magdalena |
biologia, chemia |
ks. Kołodziejczuk Daniel |
religia |
ks. Makuch Sebastian |
religia |
Łakomy Gabriela |
język angielski |
Marcinkowska Marzena |
język polski, religia / Wychowawcya klasy |
Michajluk-Żurawska Magdalena |
matematyka / Wychowawca klasy |
Nowosielska Iwona |
świetlica szkolna |
Olejarz Elżbieta |
matematyka / Wicedyrektor |
Panthaler Anna |
plastyka, fizyka / Wychowawca klasy |
Petters Anna |
świetlica szkolna |
Pluta Paweł |
wychwanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa / Wychowawca klasy |
Sakowicz Lidia |
biblioteka |
Skuratko Aneta |
edukacja wczesnoszkolna / Podstawy przedsiębiorczości, biznes i zarządzanie / Wychowawca klasy |
Smaglińska Ewa |
wychowanie fizyczne |
Staniszewski Krzysztof |
matematyka |
Staszałek Jolanta |
wychowanie fizyczne / Wychowawca klasy |
Sysiak Barbara |
gografia, przyroda |
Szczukiecka-Brajer Agnieszka |
język polski / WOS / Wychowawca klasy |
Szołtaniak Ewa |
pedagog |
Szpilarewicz Ewa |
edukacja wczesnoszkolna, biblioteka / Wychowawca klasy |
Śpiewak Weronika |
edukacja wczesnoszkolna / Wychowawca klasy |
Tomkiewicz-Gnieździuk Joanna |
biblioteka |
Traczykowska Bożena |
pedagog |
Wize Maciej |
informatyka |
Żuczkowska Małgorzata |
informatyka |
Żydek Wojciech |
język angielski |
Informacje o publikacji dokumentu
- Pierwsza publikacja:
- 12.05.2022 09:37 Paweł Wołkowski
- Wytwarzający/ Odpowiadający:
- ZSM im. St. Moniuszki w Wałbrzychu
Pokaż historię zmian
Tytuł |
Wersja |
Dane zmiany / publikacji |
Kadra Pedagogiczna |
6.0 |
06.10.2023 14:26 Paweł Wołkowski
|
Kadra Pedagogiczna |
5.0 |
06.10.2023 14:12 Paweł Wołkowski
|
Kadra Pedagogiczna |
4.0 |
02.10.2023 08:52 Paweł Wołkowski
|
Kadra Pedagogiczna |
3.0 |
06.02.2023 08:45 Paweł Wołkowski
|
Kadra Pedagogiczna |
2.0 |
27.01.2023 11:06 Paweł Wołkowski
|
Kadra Pedagogiczna |
1.0 |
12.05.2022 09:37 Paweł Wołkowski
|
Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP