W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacje dla podróżujacych

01.06.2021

komunikat

1 czerwca doszło do częściowego otwarcia granic lotniczych. W jego ramach narodowy przewoźnik Air Algérie (na i z wybranych lotnisk w krajach europejskich) i kilka linii międzynarodowych realizuje obecnie, w ograniczonym zakresie, loty z i do Algierii. Sytuacja jest bardzo dynamiczna, harmonogramy lotów zmieniają się, dlatego prosimy o bardzo dużą uwagę przy rezerwowaniu i potwierdzaniu lotów.

Osoby przybywające do kraju muszą okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego maksymalnie 36 godzin przed podróżą (72 godziny w przypadku lotu z przesiadką). Muszą też odbyć po przyjeździe na swój koszt 5-dniową kwarantannę w jednym ze wskazanych przez rząd hoteli (koszt ten – ok. 250 euro - musi być opłacony przed wylotem). Zniesiono obowiązek uzyskania zgody z miejscowego MSZ na przylot. Konieczne jest natomiast uzyskanie wizy w Ambasadzie Algierii w Warszawie.