W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Projekty wspierające dostępność cyfrową

Realizujemy projekty, które pomagają nam monitorować stan dostępności cyfrowej w Polsce oraz które wspierają podmioty publiczne we wdrażaniu dostępności cyfrowej.

Sieć dostępności cyfrowej - wsparcie systemowego wdrażania dostępności cyfrowej w podmiotach publicznych

Celem tego projektu jest opracowanie spójnego sposobu wdrażania dostępności cyfrowej w podmiotach publicznych. Podstawą do tego, aby osiągnąć ten cel, będą wypracowane dla podmiotów publicznych m.in. zalecenia i rekomendacje do wdrażania dostępności cyfrowej wynikające z wiedzy i doświadczenia ekspertów dostępności cyfrowej.

Więcej informacji o zadaniach i finansowaniu projektu wspierającego systemowe wdrażanie dostępności cyfrowej w podmiotach publicznych.

Systemowe kształcenie specjalistów i specjalistek ds. dostępności cyfrowej

Celem tego projektu jest zwiększenie liczby wykształconych specjalistek i specjalistów ds. dostępności cyfrowej.  

Więcej informacji o zadaniach i finansowaniu projektu zwiększającego liczbę specjalistów dostępności cyfrowej.

Dostępność cyfrowa stron jednostek samorządu terytorialnego - zasoby, szkolenia, walidatory

Główny cel tego projektu to wsparcie jednostek samorządowych we wdrożeniu dostępności cyfrowej na stronach internetowych i w aplikacjach mobilnych. Cel ten zrealizowaliśmy poprzez 3 rodzaje działań: badawcze, edukacyjne i technologiczne.

Więcej informacji o zadaniach i finansowaniu projektu wspierającego jednostki samorządu terytorialnego.

Szkolenia z zakresu zarządzania i koordynowania dostępności cyfrowej w projektach dla pracowników administracji publicznej

Główny cel tego projektu to podniesienie kompetencji pracowników administracji publicznej z zarządzania i koordynowania działań związanych z dostępnością cyfrową.

Więcej informacji o zrealizowanych zadaniach i finansowaniu tego projektu szkoleniowego.

#FunduszeEuropejskie

{"register":{"columns":[]}}