W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dostępne środy

W ostatnią (zazwyczaj) środę miesiąca, on-line, od 12:00 do 13:30 rozmawiamy o dostępności cyfrowej i odpowiadamy na pytania zadawane na żywo.

Spotkanie prowadzi jeden z naszych specjalistów do spraw dostępności cyfrowej. Pytanie możesz zadać głosowo lub na czacie. 

Spotkania organizujemy poprzez aplikację MS Teams, ale wystarczy przeglądarka internetowa, żeby wziąć w nich udział.

Odpowiadamy na wszelkie pytania związane z ustawą o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych.  

Planowane spotkania

Masz pomysł na temat, o którym powinniśmy porozmawiać? Napisz do nas, postaramy się poruszyć go w trakcie Dostępnych śród.

Zasady dostępnych śród

  1. W czasie spotkań odpowiadamy na pytania i w miarę możliwości wskazujemy rozwiązania. Nasze odpowiedzi nie są w stanie jednak zastąpić doradztwa czy audytów dostępności cyfrowej wykonywanych przez wyspecjalizowane organizacje, firmy czy osoby.
  2. Spotkania mają formę dyskusji z udziałem wielu uczestników, a nie indywidualnych konsultacji.
  3. Odpowiedzi udzielane w trakcie spotkań są poradami eksperckimi, bazującymi na obowiązujących przepisach prawnych. Ze względu na złożoność sytuacji zgłaszanych w pytaniach nie można traktować tych odpowiedzi jako oficjalnego stanowiska Ministerstwa Cyfryzacji.
  4. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Osoby, które nie będą przestrzegać tej zasady, usuniemy ze spotkania.

Jak wziąć udział?

  1. Zarezerwuj sobie czas w wybraną środę od 12:00 do 13:30.
  2. Potrzebujesz mieć komputer lub urządzenie mobilne z: dostępem do Internetu i przeglądarką lub aplikacją MS Teams.
  3. Kilka dni przed spotkaniem, w sekcji Planowane spotkania, umieścimy link do wydarzenia. Link ten będziemy także promować przez media społecznościowe.
  4. W dniu spotkania użyj tego linku, żeby dołączyć do dyskusji. Trafisz do poczekalni, skąd prowadzący na bieżąco dodaje uczestników.
  5. Gdy bierzesz udział w spotkaniu poprzez przegladarkę internetową (a nie aplikację MS Teams), możesz mieć ograniczony dostęp do niektórych funkcji np. czatu.

Materiały

Klauzula informacyjna w związku z przetwarzaniem danych podczas „Dostępnej środy”
klauzula​_informacyjna​_o​_przetwarzaniu​_danych​_osobowych​_podczas​_dostepnej​_środy​_-​_aktualizacja22-09-2023.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}