W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zapraszamy na konferencję o bezpłatnych szkoleniach e-learningowych z dostępności cyfrowej dla pracowników podmiotów publicznych

8 sierpnia — w godzinach od 12.00 do 14.00 — organizujemy konferencję on-line, na której podamy szczegółowe informacje o bezpłatnych szkoleniach e-learningowych z dostępności cyfrowej dla pracowników podmiotów publicznych.

Weź udział w konferencji

Jeśli jesteś pracownikiem podmiotu publicznego:

  • koordynujesz zadania związane z rozwojem zawodowym pracowników lub
  • jesteś koordynatorem dostępności, lub 
  • realizujesz zadania albo projekty związane z dostępnością cyfrową, lub
  • interesujesz się tematem dostępności cyfrowej

— możesz wziąć udział w naszych szkoleniach e-learningowych z dostęności cyfrowej.

Dowiedz się wszystkiego, czego potrzebujesz, o przygotowanych przez nas szkoleniach. Dzięki temu, łatwiej podejmiesz decyzje o udziale w nich swoim lub swoich współpracowników.

Informacje o konferencji on-line

Nie potrzebujesz rejestrować się, by wziąć udział w konferencji.

Wystarczy, że 8 sierpnia w godzinach od 12.00. do 14.00. klikniesz dołącz do konferencji o szkoleniach e-learningowych z dostępności cyfrowej (Microsoft Teams).
Szkolenia składają się z dwunastu modułów, które dotyczą różnych zagadnień dostępności cyfrowej. Każdemu z modułów towarzyszy prezentacja wideo.

Na Konferencji m.in.: 

  • omówimy zasady udziału w szkoleniach e-learningowych; 
  • pokażemy, jak działa portal, na którym zamieściliśmy materiały szkoleniowe; 
  • udzielimy niezbędnych informacji związanych ze szkoleniami. 

Informacje o projekcie

Szkolenia z dostępności cyfrowej dla pracowników administracji publicznej realizujemy w ramach projektu Dostępność cyfrowa stron jednostek samorządu terytorialnego - zasoby, szkolenia, walidatory. Projekt ten jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014–2020, Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne. 

Logotypy Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, Rzeczpospolitej Polskiej oraz Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

{"register":{"columns":[]}}