Miejskie Mistrzostwa Strażaków PSP w Piłce Nożnej

09.04.2024

Zawodnicy najlepszych drużyn ustawieni w rzędzie przed wręczeniem pucharów

W dniach 8-9 kwietnia br. w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego w Łodzi odbyły się Miejskie Mistrzostwa Strażaków PSP w Piłce Nożnej. Najlepszą drużyną turnieju została niespodziewanie reprezentacja JRG Nr 10, która pokonała w finale JRG Nr 11. Na najniższym stopniu podium stanęła drużyna JRG Nr 8. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Andrzej Grzegorek z JRG Nr 8, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Chruściel z JRG Nr 10. Puchary i dyplomy dla najlepszych drużyn i wyróżnionych zawodników wręczyli: st. bryg. Radosław Pełka – komendant miejski PSP w Łodzi oraz bryg. Krzysztof Sobieszek – z-ca komendanta miejskiego PSP w Łodzi.