W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ograniczenia w pracy Komendy

Ilustracja przedstawia duży biały napis komunikat na czerwonym tle.

Od 31 sierpnia 2020 ro do odwołania wprowadza się następujące ograniczenia w funkcjonowaniu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piekarach Śląskich:

 

  1. Komenda prowadzi bezpośrednią obsługę interesantów w sprawach wymagających osobistego stawienia się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie.
     
  2. Komenda prowadzi obsługę interesantów poprzez Sekretariat, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30.
     
  3. We wszystkich sprawach, prowadzonych przez tutejszą Komendę, można kontaktować się z pracownikami telefonicznie i mailowo lub przesyłać korespondencję pocztą tradycyjną, a także za pośrednictwem ePUAP. Numery telefonów kontaktowych znajdują się w zakładce KONTAKT na stronie internetowej Komendy.
     

Na umówioną wizytę prosimy przychodzić do Komendy nie wcześniej niż 10 minut przed umówioną godziną, pamiętając o obowiązku zakrywania ust i nosa (zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami). Ponadto przed wejściem na teren Komendy interesantowi wykonany zostanie pomiar temperatury ciała.