W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie trzech samochodów w Suchorzowie

25.04.2021

Miejsce zderzenia. Na jezdni widoczne dwa samochody, w tym jeden ciężarowy, które zderzyły się czołowo. Dookoła pojazdów pracują strażacy.

25 kwietnia, na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 985 z drogą powiatową w Suchorzowie, doszło do zderzenia trzech samochodów, w tym dwóch samochodów osobowych i samochodu ciężarowego.

Po zderzeniu w jednym z samochodów zostały uwięzione dwie osoby, a siedem pozostałych osób uczestniczących w zderzeniu opuściło pojazdy przed przyjazdem zastępów straży pożarnej o własnych siłach. Wśród uczestników zdarzenia było 18-miesięczne dziecko, które nie doznało obrażeń.

Strażacy wykonali dostęp do znajdujących się w pojazdach kobiet, a następnie ewakuowali je na zewnątrz, po czym udzielili im kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pomoc medyczna udzielona została również pięciu innym uczestnikom zdarzenia. Do szpitala przewiezionych zostało łącznie siedem osób.

W działaniach ratowniczych wzięły udział dwa zastępy z JRG w Tarnobrzegu i dwa zastępy OSP z Baranowa Sandomierskiego i Skopania, łącznie szesnastu strażaków.

Opracowanie: bryg. Jacek Widuch, KM PSP w Tarnobrzegu
Zdjęcia: kpt. Andrzej Charchut, KM PSP w Tarnobrzegu

Zdjęcia (3)