W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Podziękowanie za pomoc

30.04.2021

Podziękowania

30 kwietnia 2021r. w tutejszej komendzie odbyło się spotkanie, podczas którego Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu st. bryg. Krzysztof Szyszka uhonorował listami gratulacyjnymi Panią Monikę Sabadach oraz Panią Agnieszkę Krzyśków.

Wyróżnione osoby będąc świadkami pożaru mieszkania przy ul. Bohaterów Getta w Głuszycy w dniu 11 marca 2021r. podjęły działania w celu ratowania życia ludzkiego polegające na ewakuacji trzech osób w tym dwójki dzieci z płonącego mieszkania. Ponadto Panie podjęły próbę gaszenia pożaru jeszcze przed przybyciem jednostek straży pożarnej, a udzielone przez nie  informacje o miejscu pożaru w znacznym stopniu przyczyniły się do przeprowadzenia sprawnej akcji ratowniczej.

Komendant w imieniu swoim i strażaków biorących bezpośredni udział w zdarzeniu podziękował za zaangażowanie i bezinteresowną  pomoc drugiemu człowiekowi. Wyraził słowa uznania dla godnych naśladowania postaw Pani Agnieszki i Pani Moniki.

opracowanie: mł. ogn. Sylwia Płońska

Podziękowanie

 

Podziękowanie

 

Zdjęcia (1)