W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. bryg. mgr inż. Piotr Znamirowski

Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej

Komendant Miejski

PIOTR ZNAMIROWSKI urodził się 16 grudnia 1972 r. we Wrocławiu. Służbę na rzecz ochrony przeciwpożarowej rozpoczął w 1991 r. jako słuchacz-podchorąży w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Po ukończeniu SGSP podjął służbę w Komendzie Rejonowej PSP w Oławie na stanowisku starszy inspektor w Wydziale Operacyjno Szkoleniowym. W następnych latach służbę pełnił na kolejnych stanowiskach służbowych tj. Młodszy Oficer, Oficer, Dowódca Jednostki Ratowniczo Gaśniczej, Naczelnik Wydziału do spraw Operacyjnych. W styczniu 2010 roku decyzją Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Oławie. W dniu 1sierpnia 2017 roku decyzją Dolnośląskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP we Wrocławiu został przeniesiony do Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu i powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Miejskiego. W dniu 11 listopada 2017 roku został powołany na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

W latach 2004 – 2010 był nieetatowym Dowódcą Kompanii Gaśniczej „Oława” Wojewódzkiego Odwodu Operacyjnego Dolnośląskiej Brygady Odwodowej.

Odznaczony m. in.: brązowym, srebrnym i złotym medalem „Za Zasługi dla Pożarnictwa”, brązową i srebrną odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej”, brązowym medalem „Za Zasługi dla Obronności Kraju”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
28.12.2020 10:20 Kamil Bokwa
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Kamil Bokwa
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. mgr inż. Piotr Znamirowski 3.0 08.02.2021 11:03 Kamil Bokwa
st. bryg. mgr inż. Piotr Znamirowski 2.0 05.02.2021 11:37 Kamil Bokwa
st. bryg. mgr inż. Piotr Znamirowski 1.0 28.12.2020 10:20 Kamil Bokwa

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}