W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

bryg. Grzegorz Gozdek

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach

brygadier Grzegorz Gozdek w mundurze wyjściowym

bryg. Grzegorz Gozdek
Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach

Grzegorz Gozdek urodził się 27 kwietnia 1977 r. w Tomaszowie Lubelskim.  Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął jako kadet w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie (1998-2000) uzyskując tytuł technika pożarnictwa. Po ukończeniu Szkoły Aspirantów PSP w 2000 r. rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach na stanowisku młodszego inspektora w pionie kontrolno – rozpoznawczym. W 2001 roku rozpoczął Zaoczne Studia Inżynierskie w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (2001 – 2005) uzyskując tytuł inżyniera pożarnictwa. Pełniąc służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach został mianowany na stanowisko młodszego specjalisty. W 2006 roku rozpoczął Uzupełniające Studia Magisterskie na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie (2006 – 2007) uzyskując tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. Po ukończeniu studiów został mianowany na stanowisko specjalisty i następnie starszego specjalisty w pionie kontrolno – rozpoznawczym.

Z dniem 1 czerwca 2011 r. został mianowany na stanowisko Naczelnika Wydziału Operacyjnego, gdzie pełnił służbę do 31 grudnia 2012 r. Od 1 stycznia 2013 r. pełnił służbę na stanowisku Dowódcy Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej PSP w Białobrzegach.

Od dnia 1 marca 2018 r. powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach.

W trakcie pełnienia służby za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych odznaczony Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej (2020) oraz Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę (2015).

 

{"register":{"columns":[]}}