W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Środki ochrony indywidualnej dla parafii

Dystrybucja Środków ochrony indywidualnej dla parafii powiatu białobrzeskiego.

W związku z działaniami związanymi z ograniczeniem rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa, w dniach 31.03-01.04 kwietnia 2021 roku na terenie Komendy Powiatowej PSP w Białobrzegach odbyła się dystrybucja środków ochrony indywidualnej.

Komenda Powiatowa PSP w Białobrzegach rozdysponowała ogółem 66.000 maseczek ochronnych oraz 400 litrów płynu dezynfekcyjnego , które dzięki wsparciu jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych dostarczono do 16 parafii,. Dzięki zaangażowaniu strażaków środki ochrony indywidualnej sprawnie dotarły do odbiorców, którzy wykorzystają je z troską o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Powyższy asortyment przekazany został przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie z zasobów Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych na potrzeby parafii z terenu powiatu białobrzeskiego.

Zdjęcia (7)