W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Poszukiwanie osoby zaginionej nad brzegiem rzeki Narewka

07.06.2021

Czerwony strażacki samochód wjechał do wody z przyczepką na której jest łódź płaskodenna w celu zwodowania łodzi. Na łodzi stoi strażak w kamizelce ratunkowej.

07 czerwca o godz. 4:56 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Hajnówce wpłynęło zgłoszenie o pomoc Policji w poszukiwaniu osoby zaginionej nad brzegiem rzeki Narewka w miejscowości Narewka.  Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: trzy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Hajnówce wraz z łódką płaskodenną oraz jeden z OSP Narewka. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przeszukaniu zarośli po obu stronach rzeki. Jednocześnie prowadzono poszukiwania z łódki płaskodennej wzdłuż rzeki. Po odnalezieniu osoby poszukiwanej lekarz będą na miejscu zdarzenia stwierdził zgon.