W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożegnanie ze służbą funkcjonariusza KP PSP w Hajnówce

29.09.2021

Na tle czerwonych trzech bram garażowych stoją strażacy w dwuszeregu w żółtych ubraniach bojowych. Przed nimi w rzędzie stoją strażacy w granatowych mundurach. Strażak stojący po środku trzyma upominki i kwiaty.

29 września 2021 r. podczas zmiany służby odbyła się uroczystość pożegnania ze służbą funkcjonariusza Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce. Po 22 latach służby na świadczenie emerytalne przeszedł Starszy Operator Sprzętu st. ogn. Andrzej Bortniczuk. 

W imieniu swoim oraz wszystkich funkcjonariuszy i pracowników cywilnych słowa podziękowania za wieloletnią służby w ochronie przeciwpożarowej, życzenia zdrowia i pomyślności dla odchodzącego funkcjonariusza złożył bryg. Piotr Koszczuk Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce.

Starszy Ogniomistrz Andrzej Bortniczuk służbę w straży pożarnej rozpoczął w 1998 r.  w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hajnówce. W czasie jej trwania został wyróżniony między innymi: przez Prezydenta RP Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz przez Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa.

Żegnamy cenionego funkcjonariusza, który był nie tylko doskonałym strażakami ale też dobrym kolegą. Dziękując za ofiarną służbę życzymy aby nadchodzący czas emerytury dawał poczucie dobrze spełnionego obowiązku oraz przynosił wiele nowych, pozytywnych doświadczeń.

Opracowanie: mł. bryg. Grzegorz Bajko, KP PSP w Hajnówce
Zdjęcia: KP PSP w Hajnówce

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}