W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Dane Kontaktowe

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kolnie

ul. Strażacka 3, 18-500 Kolno
tel.: +48 47 711 82 10
fax.: +48 47 711 82 09
kppspko@straz.bialystok.pl

 

Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego PSP

tel.: +48 47 711 82 01
fax.: +48 47 711 82 03
kppspko.sk@straz.bialystok.pl

 


 

Komendant Powiatowy PSP w Kolnie
st. bryg. mgr inż. Paweł Pupek
tel. +48 47 711 82 11
p.pupek@straz.bialystok.pl

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Kolnie
bryg. mgr inż. Tomasz Sielawa
tel. +48 47 711 82 12
t.sielawa@straz.bialystok.pl

Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kolnie
mł. bryg. mgr. Arkadiusz Obrycki
tel. +48 47 711 82 04
a.obrycki@straz.bialystok.pl

Zastępca Dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kolnie
st. kpt. mgr inż. Mariusz Mieczkowski
tel. +48 47 711 82 05
m.mieczkowski@straz.bialystok.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Kontrolno-Rozpoznawczych
Starszy specjalista mł. kpt. Maciej Jasiewicz
tel. +48 47 711 82 20
m.jasiewicz@straz.bialystok.pl

Sekcja Kwatermistrzowsko-Techniczna
tel. +48 47 711 82 40
a.banach@straz.bialystok.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Kadrowych
Starszy specjalista mgr Agnieszka Zarębska
tel. +48 47 711 82 35
kppspko@straz.bialystok.pl

Samodzielne Stanowisko Pracy ds. Finansów
Główny księgowy mgr Ewa Banach
 tel. +48 47 711 82 25
e.banach@straz.bialystok.pl

Samodzielne Stanowisko ds. Organizacyjnych
Starszy technik mgr Klaudia Florczyk
tel. +48 47 711 82 30
kppspko@straz.bialystok.pl

 

Inspektor Ochrony Danych
mł. bryg. Marcin Janowski
tel.: 47 711 70 76
iod@straz.bialystok.pl

 

Redakcja BIPp.florczyk@straz.bialystok.pl

 

 

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.12.2020 16:04 mł. asp. Piotr Florczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Piotr Florczyk
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Dane Kontaktowe 2.0 30.03.2021 09:56 mł. asp. Piotr Florczyk
Dane Kontaktowe 1.0 09.12.2020 16:04 mł. asp. Piotr Florczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP