W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Poczet komendantów

W poszczególnych okresach Komendantami Straży Pożarnej w Kolnie byli i pozostają:

 

  • 04.02.1950r. – 01.07.1950r. – Kamiński,
  • 01.07.1950r. – 01.08.1953r. – por. Józef Niklewicz,
  • 01.08.1953r. – 24.09.1954r. – Szreder,
  • 25.09.1954r. – 15.03.1976r. – por./mjr Jerzy Kalista,
  • 15.03.1976r. – 31.05.1982r. – st. chor. Stanisław Czarnecki,
  • 01.06.1982r. – 05.06.1986r. – kpt. Józef Jasiewicz,
  • 06.06.1986r. – 01.10.1986r. – p.o. por. Bogusław Sadowski,
  • 01.10.1986r. – 23.06.1989r. – por. Bogusław Sadowski,
  • 23.06.1989r. – 01.12.1989r. – p.o. ppor. Marian Przybyłkiewicz,
  • 01.12.1989r. – 01.06.1990r. – p.o. ppor. Mirosław Jasionowski,
  • 01.06.1990r. – 01.09.1991r. – ppor. Mirosław Jasionowski,
  • 01.09.1991r. – 25.02.2009r. – st. bryg. Józef Jasiewicz,
  • 26.02.2009r. – 30.06.2017r. – mł. bryg. Lech Kowalczyk,
  • 01.07.2017r. – 27.08.2017r. – p.o. bryg. Paweł Pupek
  • 28.08.2017r. – do chwili obecnej - st. bryg. Paweł Pupek