W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, strażaków oraz ich rodzin

Szereg zapalonych świeczek pośród ciemności z napisem "Transmisja mszy świętej w intencji ojczyzny, strażaków oraz ich bliskich".

20 listopada 2020 roku o godzinie 8:00 w Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie, przy ulicy Floriańskiej 3, zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny, strażaków oraz ich rodzin. Z uwagi na stan epidemii uroczystość zostanie zorganizowana z zachowaniem reżimu sanitarnego z ograniczoną liczbą uczestników.
W Mszy Świętej strażaków reprezentuje kadra kierownicza Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie Zarządu Głównego ZOSP RP i Zarządu Wojewódzkiego ZOSP RP woj. mazowieckiego.
Diecezja Warszawsko-Praska umożliwi strażakom PSP oraz druhom OSP śledzenie transmisji z nabożeństwa za pomocą portalu YouTube, którą można odnaleźć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=xuGUL_rEUMc

Wideo