W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie samochodu osobowego z pojazdem ciężarowym

25.03.2021

zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym, strażacy przy wypadku

W dniu 24 marca br. o godzinie 13:00 dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Kozienicach przyjął zgłoszenie o wypadku auta osobowego z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr. 79 za Kozienicami w kierunku Warszawy. Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Kozienicach oraz jeden zastęp z Ochotniczej Straży Pożarnej ( OSP Kozienice).

Po przyjeździe Straży Pożarnej na miejsce zdarzenia stwierdzono, zderzenie boczne samochodu osobowego Dacia Duster z pojazdem ciężarowym marki Volvo. Podczas zdarzenia jedna osoba poniosła śmierć na miejscu, druga w ciężkim stanie została przetransportowana Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. Kierowca Volvo nie doznał żadnych obrażeń. Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy. W działaniach udział brało 10 strażaków PSP i 6 strażaków OSP.

Zdjęcia (2)