W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

KP PSP Leżajsk mistrzem województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu

29.09.2021

Na zdjęciu widzimy zwycięzców turnieju w piłce halowej, w raz z komendantami pozującymi z medalami i pucharem do grupowego zdjęcia na tle banneru zawodów.

Po raz czwarty z rzędu drużyna z KP PSP w Leżajsku została mistrzem województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu.

Turniej finałowy XXII Mistrzostw województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu odbył się 21 września 2021 roku w Nowym Żmigrodzie, w powiecie jasielskim. W zawodach wzięły udział reprezentacje: KM PSP Przemyśl, KP PSP Leżajsk, KP PSP Brzozów, KP PSP Stalowa Wola, KP PSP Ustrzyki Dolne, KP PSP Jasło.

Strażacy z KP PSP w Leżajsku w drodze do finału pokonali reprezentacje KM PSP Przemyśl (3:2), KP PSP Ustrzyki Dolne (4:1) i KP PSP Brzozów (5:0). Mecz finałowy rozegrany z drużyną KP PSP Jasło zakończył się remisem (2:2). Jednak w rzutach karnych lepsi okazali się strażacy z KP PSP w Leżajsku pokonując gospodarzy turnieju (5:4). Najlepszym bramkarzem został wybrany Andrzej Paszek z KP PSP Leżajsku.

Wręczenia pucharów oraz nagród dokonał zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Andrzej Marczenia.

Poniżej klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. KP PSP Leżajsk
  2. KP PSP Jasło
  3. KM PSP Przemyśl
  4. KP PSP Brzozów
  5. KP PSP Ustrzyki Dolne
  6. KP PSP Stalowa Wola

 

Opracowanie: bryg. Wojciech Długosz, KP PSP w Leżajsku
Zdjęcia: mł. bryg. Edward Gronek, st. str. Dariusz Piekuś, www.NowyZmigrod24.pl

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}