Powrót

KP PSP Leżajsk mistrzem województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu

21.10.2022

Na zdjęciu widzimy zawodników w futsalu z komendy PSP w leżajsku pozujących do zdjęcia grupowego.

Drużyna z KP PSP w Leżajsku po raz piąty z rzędu została mistrzem województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu.

Turniej finałowy XXIII Mistrzostw województwa podkarpackiego strażaków PSP w futsalu odbył się
21 października 2022 roku w Lubaczowie. W zawodach wzięły udział reprezentacje: KM PSP Przemyśl, KP PSP Leżajsk, KP PSP Mielec, KP PSP Lubaczów, KP PSP Sanok, KP PSP Jasło.

Strażacy z KP PSP w Leżajsku w drodze do finału zremisowali z drużyną KP PSP Mielec (2:2) i pokonali reprezentacje: KP PSP Sanok (4:1) oraz KP PSP Lubaczów (4:2). Mecz finałowy rozegrany z drużyną KP PSP Sanok zakończył się remisem (2:2). Jednak w rzutach karnych lepsi okazali się strażacy z KP PSP w Leżajsku, pokonując sanockich strażaków (4:3). Królem strzelców turnieju został st. sekc. Andrzej Sobota z KP PSP Leżajsk.

Wręczenia pucharów oraz nagród dokonał zastępca podkarpackiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Janusz Jabłoński.