Powrót

Nasi strażacy najlepsi w województwie

30.09.2022

Fotografia przedstawia grupowe zdjęcie z „VIII Pływackie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP". Na zdjęciu stoją po zawodach uczestnicy i zwycięzcy zawodów w towarzystwie komendanta powiatowego PSP w Stalowej Woli i jego zastępcy.

30 września br w Stalowej Woli odbyły się „VIII Pływackie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP” .

Reprezentacja komendy powiatowej PSP w Mielcu pod kierownictwem bryg. Michała Tchórzewskiego w klasyfikacji generalnej zajęła I miejsce uzyskując 2183 punktów.

Jeśli chodzi o poszczególne konkurencje, to: zespół mieleckich strażaków zdobył

I miejsce w sztafecie stylem dowolnym 4x50 m,

I miejsce stylem zmiennym na 100 m zdobył mł.kpt. Kacper Lodarski a II miejsce mł.kpt. Tomasz Siemek,

I miejsce stylem dowolnym na 50 m zdobył mł.kpt. Kacper Lodarski,

I miejsce stylem grzbietowym na 50 m zdobył mł.asp. Krzysztof Pyszka.

Najlepszym zawodnikiem całych zawodów był również mielecki strażak mł.kpt. Kacper Lodarski.

Skład reprezentacji komendy powiatowej PSP w Mielcu: bryg. Michał Tchórzewski, mł.kpt. Kacper Lodarski, mł.kpt. Tomasz Siemek, mł.asp. Krzysztof Pyszka, ogn. Grzegorz Czachor, st.str. Mikołaj Mądziel.

Gratulujemy mieleckim strażakom zwycięstwa w zawodach.

Zdjęcia z zawodów zamieszczono na stronie facebook komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mielcu.

Opracowanie: mł.bryg. Wojciech Kopacz KP PSP Mielec,
Zdjęcia: bryg. Michał Tchórzewski KP PSP Mielec.

{"register":{"columns":[]}}