W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Ślubowanie nowo zatrudnionego strażaka

16.03.2021

Zdjęcie przedstawia złożenie ślubowania przez nowo zatrudnionego funkcjonariusza w obecności Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnicy. Ślubowanie odbywa się w świetlicy JRG w Sycowie.

W dniu 16 marca 2021 roku w sali szkoleniowej Jednostki ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Sycowie odbyła się uroczystość ślubowania kolejnego, ostatniego z ubiegłorocznego naboru, strażaka rozpoczynającego służbę w Państwowej Straży Pożarnej. 

Po złożeniu meldunku przystąpiono do uroczystego ślubowania, które przyjął bryg. Andrzej Fischer – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy.

Świadkami ślubowania był Zastępca Dowódcy JRG w Sycowie wraz ze zmianą służbową, w której nowo zatrudniony funkcjonariusz pełnił w tym dniu służbę.

Nowo zatrudniony, w dniu 22 marca br. rozpocznie szkolenie podstawowe w zawodzie strażak organizowane przez Szkołę Podoficerską PSP w Bydgoszczy. Po zakończeniu kursu, tj. w lipcu br., strażak będzie pełnić służbę w systemie zmianowym uczestnicząc w działaniach ratowniczo-gaśniczych.

Życzymy zdrowia oraz sukcesów w trudnej i odpowiedzialnej służbie, jaką jest Straż Pożarna, a na kursie jak najlepszych wyników w nauce.

KP PSP Oleśnica

Zdjęcia (2)