W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Szczepienia oleśnickich strażaków.

12.04.2021

Na zdjęciu widoczne są strzykawka, grafika wirusa COVID 19 oraz adres strony www.gov.pl/szczepimysie.

W całej Polsce w ramach „ogólnopolskiej akcji szczepień” przeciw wirusowi Covid-19, trwa proces szczepień służb mundurowych, w tym strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych.

W powiecie oleśnickim, w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy – w Szpitalu w Oleśnicy, funkcjonuje jeden z kilkunastu punktów szczepień zlokalizowanych w województwie dolnośląskim, w którym realizowane jest to przedsięwzięcie.

Od 25 marca do dnia dzisiejszego, po pierwszej dawce szczepienia jest ponad stu strażaków PSP i OSP powiatu oleśnickiego, a na możliwość zaszczepienia oczekuje blisko 50 osób. W oleśnickim szpitalu zaszczepionych zostało również 40 osób z obszaru działania Komendy Miejskiej PSP we Wrocławiu.

Całość akcji szczepień służb mundurowych na terenie powiatu koordynuje Komenda Powiatowa Policji w Oleśnicy, a strażaków – Komenda Powiatowa PSP w Oleśnicy.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w proces realizacji szczepień, w szczególności personelowi Powiatowego Zespołu Szpitali w Oleśnicy.

KP PSP Oleśnica

Zdjęcia (1)