W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Pożar samochodu osobowego Audi A4 na ul. Partyzantów w Skarżysku-Kamiennej

24.05.2021

Na zdjęciu widzimy strażaków gaszących palący się samochód osobowy marki Audi. Strażacy ubrani w sprzęt ochrony układu oddechowego podają prąd piany na palący się samochód osobowy, z samochodu wydobywa się ogień i gęsty dym. W tle widać drzewa.

Pożar samochodu osobowego Audi A4 na ul. Partyzantów w Skarżysku-Kamiennej

24 maja 2021r. o godzinie 10:49 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Partyzantów na parkingu przy lesie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępu z JRG Skarżysko-Kamienna pożarem objęty był cały przód pojazdu aż do tylnej kanapy pasażera. Działania zastępu z JRG polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu jednego prądu piany ciężkiej na palący się samochód. Po ugaszeniu pożaru przystąpiono do schładzania zbiornika z LPG, po czym zakręcono jego zawór. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi KPP Policji w Skarżysku-Kamiennej.

 

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak – Oficer Prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej

Zdjęcia: mł. bryg. Rafał Surdy – JRG Skarżysko-Kamienna

 

Zdjęcia (3)