W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zderzenie Volkswagena ciągnącego przyczepę typu laweta z barierami energochłonnymi na trasie S7 w Skarżysku-Kamiennej

03.06.2021

Na zdjęciu widać uszkodzony przód pojazdu marki Volkswagen po zderzeniu z barierą energochłonną. Przy pojeździe stoi dwóch strażaków. Za pojazdem widać radiowóz policyjny, oraz samochód pożarniczy, które mają włączone światła błyskowe.

Zderzenie Volkswagena ciągnącego przyczepę typu laweta z barierami energochłonnymi na trasie S7 w Skarżysku-Kamiennej

3 czerwca  br. o godzinie 14:44 do stanowiska kierowania komendanta powiatowego PSP  w Skarżysku-Kamiennej wpłynęło zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego ciągnącego przyczepę typu laweta z barierami energochłonnymi na trasie S7 w kierunku Warszawy. Działania zastępów z JRG Skarżysko-Kamienna polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu napięcia w pojeździe, neutralizacji wyciekłych płynów eksploatacyjnych z pojazdu za pomocą sorbentu oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy kierowcy pojazdu Volkswagen. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego kierowca został zabrany na dalsze badania do szpitala.

Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak– Oficer prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej

Zdjęcia: asp. sztab. Rafał Siedlecki– JRG  PSP w Skarżysku-Kamiennej

Zdjęcia (3)