W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Piotr Cały

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu

Zdjęcie przedstawia st. bryg. Piotra Całego - Zastępcę Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu w mundurze galowym ze sznurem

Służbę w ochronie przeciwpożarowej rozpoczął w 1990 roku jako kadet Szkoły Chorążych Pożarnictwa w Poznaniu. Po ukończeniu szkoły pożarniczej w dniu 01.08.1992 roku podjął służbę w Komendzie Rejonowej Państwowej Straży Pożarnej w Sieradzu na stanowisku dowódcy zastępu. W następnych latach pełnił służbę na kolejnych stanowiskach służbowych w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Sieradzu, pionie operacyjnym i kontrolno-rozpoznawczym. W 1997 roku uzyskał tytuł inżyniera pożarnictwa na Zaocznych Studiach Inżynierskich w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, a następnie w 2009 roku obronił pracę magisterską w Akademii Finansów w Warszawie na Wydziale Finansów i Rachunkowości o specjalności Finansowanie Ratownictwa. Z dniem 01 listopada 2011 roku Łódzki Komendant Wojewódzki PSP w Łodzi powołał go na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Łasku, a w dniu 1 września 2018 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Wieluniu.

Podczas służby odznaczony m. in.: Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę – 2010 r., Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej – 2018 r., Złotym Medalem za Zasługi Dla Pożarnictwa – 2005 r.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
26.11.2020 14:27 kpt. Grzegorz Kasprzyczak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Kontrolno - Rozpoznawczy i Organizacyjno - Kadrowy
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Piotr Cały 2.0 26.11.2020 15:09 kpt. Grzegorz Kasprzyczak
st. bryg. Piotr Cały 1.0 26.11.2020 14:27 kpt. Grzegorz Kasprzyczak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP