W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

st. kpt. mgr inż. Grzegorz Fleszar

Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu

Z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu

Grzegorz Fleszar urodził się 02 lutego 1980r. w Lubaniu. W roku 2004 ukończył studia dzienne na Politechnice Wrocławskiej, uzyskując tytuł inżyniera. Rok później, 04 maja 2005r. rozpoczął służbę w Komendzie Powiatowej PSP w Zgorzelcu. Najpierw na stanowisku stażysty, później ratownika w JRG Zgorzelec zdobywał doświadczenie biorąc bezpośredni udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych. Od 01 lipca 2012r. przeniesiony został do pełnienia służby w sekcji ds. kontrolno-rozpoznawczych Komendy Powiatowej PSP w Zgorzelcu, gdzie przez 6 lat zajmował się przeprowadzeniem czynności kontrolno-rozpoznawczych oraz rozpoznawaniem zagrożeń na terenie powiatu. W roku 2013 ukończył Zaoczne Studium Aspirantów w Centralnej Szkole Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, a w roku 2015 przeszkolenie zawodowe dla strażaków ubiegających się o zajmowanie stanowisk oficerskich związanych z kierowaniem działaniami ratowniczymi, w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Trzy lata później uzyskał tytuł magistra kończąc studia na Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu, na kierunku „Logistyka” i specjalności „Logistyka służb mundurowych”. Z dniem 11 września 2018r. powołany został na stanowisko z-cy Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu. W 2021 roku ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne w Działaniach Administracji Publicznej - Sytuacje Kryzysowe i Stany Nadzwyczajne.

Od 24 lat należy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Studniskach Dolnych, gdzie pełni funkcję Naczelnika OSP, jest także Prezesem Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Sulikowie.

Odznaczony został m.in.: Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa, Srebrną Odznaką Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej, Brązowym Medalem za Długoletnią Służbę oraz Złotym Medalem „Na Straży”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
27.12.2020 18:01 Adam Poniatowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Adam Poniatowski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. kpt. mgr inż. Grzegorz Fleszar 4.0 09.05.2022 09:01 Adam Poniatowski
st. kpt. mgr inż. Grzegorz Fleszar 3.0 09.05.2022 09:00 Adam Poniatowski
kpt. mgr inż. Grzegorz Fleszar 2.0 22.02.2021 10:11 Adam Poniatowski
kpt. mgr inż. Grzegorz Fleszar 1.0 27.12.2020 18:01 Adam Poniatowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}