W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Narada szkoleniowa

06.10.2021

W dniach 6-7 października 2021 r. odbyła się narada szkoleniowa funkcjonariuszy i pracowników cywilnych pionu kadrowego, organizacyjnego, kwatermistrzowskiego i technicznego.

Narada szkoleniowa

Naradę otworzył st. bryg. Adam Jastrzębski – Zastępca Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. W pierwszym dniu szkolenia w ramach wspólnego bloku szkoleniowego wszystkich uczestników, przedstawiona została nowelizacja ustawy kodeks postępowania administracyjnego z uwzględnieniem specustaw Covid-19 oraz tematyka związana z wytwarzaniem oraz prowadzeniem korespondencji elektronicznej z użyciem podpisu elektronicznego. Następnego dnia szkolenie odbywało się w podgrupach i dotyczyło obciążenia psychicznego funkcjonariuszy i pracowników cywilnych w dobie pandemii Covid-19 oraz wybranych zagadnień kadrowo-organizacyjnych i kwatermistrzowsko-technicznych.

 

 

 

       /tekst i zdjęcia: wydział organizacji i nadzoru KW PSP/

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}