W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Nowy komendant powiatowy PSP w Nidzicy

01.10.2021

1 października 2021 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Nidzicy odbyła się uroczysta zbiórka w związku z powołaniem komendanta powiatowego.

Strażacy i zgromadzeni goście

Decyzjami warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP z dniem 1 października 2021 r.:

  • na stanowisko komendanta powiatowego PSP w Nidzicy został powołany st. bryg. Marek Augustynowicz, który miał dotychczas powierzone obowiązki komendanta,
  • pełnienie obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Nidzicy zostało powierzone mł. bryg. Szymonowi Kokotowi.

W uroczystości udział wzięli m.in.: nadbryg. Tomasz Komoszyński – Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP, przedstawiciele władz samorządowych na czele z Panem Marcinem Palińskim – Starostą Nidzickim, dh Waldemar Szymański - Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Nidzicy, a także przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z nidzickimi strażakami, komendanci powiatowi PSP z województwa warmińsko – mazurskiego oraz strażacy i pracownicy Komendy Powiatowej PSP w Nidzicy.

 

/tekst: wydział organizacji i nadzoru - KW PSP w Olsztynie, zdjęcia:  KP PSP w Nidzicy/

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}