W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Narada kadry kierowniczej PSP województwa

30.12.2021

30 grudnia br. w sali konferencyjnej ośrodka szkolenia Komendy Wojewódzkiej PSP w Olsztynie odbyła się narada służbowa kadry kierowniczej PSP województwa z udziałem warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP, nadbryg. Tomasza Komoszyńskiego, a także komendantów miejskich i powiatowych PSP oraz kierowników komórek organizacyjnych KW PSP w Olsztynie.

Narada kadry kierowniczej PSP województwa

 

Uczestnicy spotkania wzięli udział w wideokonferencji zorganizowanej przez Komendę Główną PSP, pod przewodnictwem nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka komendanta głównego PSP, z przedstawicielami komend wojewódzkich PSP oraz komend miejskich i powiatowych PSP poświęconej ustawie o Ochotniczych Strażach Pożarnych, która wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2022 roku.

Po wideokonferencji nadbryg. Tomasz Komoszyński przekazał informacje z narady służbowej w Komendzie Głównej PSP, która odbyła się 22 grudnia br., a także omówiona została tematyka związana z bieżącym funkcjonowaniem jednostek organizacyjnych PSP woj. warmińsko-mazurskiego. 

Spotkanie było także okazją do złożenia przez Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP podziękowań za całoroczną służbę i życzeń noworocznych.

 

/tekst: wydział organizacji i nadzoru/

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}