W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Odprawa służbowa kadry kierowniczej

05.10.2021

5 października 2021 r. w ośrodku szkolenia KW PSP w Olsztynie odbyła się narada służbowa Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP, nadbryg. Tomasza Komoszyńskiego i jego zastępcy, st. bryg. Adama Jastrzębskiego z komendantami powiatowymi i miejskimi PSP województwa warmińsko-mazurskiego.

Uczestnicy odprawy

Odprawa rozpoczęła się udziałem w pokazach gaszenia baterii i paneli fotowoltaicznych realizowanych w ramach VIII Międzynarodowej Konferencji Pożary Wewnętrzne.

Następnie podczas spotkania służbowego omówiona została problematyka związana z budżetami komend PSP, planami inwestycyjnymi oraz bieżącym funkcjonowaniem komend. Podczas narady przedstawione zostały zmiany związane w wprowadzeniem w życie przepisów dotyczących dodatku funkcyjnego dla funkcjonariuszy PSP.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}