W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

#Szczepimy się - pomagamy seniorom w dotarciu do punktu szczepień

W ramach ogólnopolskiej akcji szczepień przeciw COVID-19 strażacy Warmii i Mazur pomagają dotrzeć do punktów szczepień osobom starszym. Akcja jest prowadzona we współpracy z punktami szczepień oraz jednostkami samorządu terytorialnego.

Starszy Pan z laską w towarzystwie dwóch strażaków. Wszyscy zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadają maseczki ochronne na twarzy.

W ramach prowadzonej akcji #Szczepmy się oraz chęci niesienia pomocy naszym mieszkańcom Państwowa Straż Pożarna i Ochotnicze Straże Pożarne pomagają osobom potrzebującym dotrzeć na szczepienia aby jak największa liczba osób mogła poddać się szczepieniu przeciw COVID-19. Dotychczas zrealizowanych zostało transporty osób na szczepienia między innymi w powiatach braniewskim, bartoszyckim, nowomiejskim, olsztyńskim, elbląskim i innych. Codziennie tych transportów przybywa i zwiększa się liczba osób zaszczepionych.

Zdjęcia (3)