W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zmiany kadrowe

30.09.2021

W dniu 30 września 2021 r. w sali konferencyjnej komendy wojewódzkiej PSP w Olsztynie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji powierzenia obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Braniewie oraz zmiany miejsca pełnienia służby funkcjonariuszy komendy wojewódzkiej.

Komendant wojewódzki przemawia

Decyzjami Warmińsko-Mazurskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z dniem 1 października:

  • bryg. Jarosławowi Skalskiemu, zastępcy naczelnika wydziału operacyjnego KW PSP w Olsztynie, powierzone zostały obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Braniewie,
  • mł. bryg. Szymonowi Kokotowi, zastępcy naczelnika ośrodka szkolenia KW PSP w Olsztynie, powierzone zostały obowiązki zastępcy komendanta powiatowego PSP w Nidzicy.

Podczas uroczystej zbiórki Warmińsko-Mazurski Komendant Wojewódzki PSP, nadbryg. Tomasz Komoszyński wręczył decyzję o powierzeniu obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Braniewie oraz okolicznościowe pamiątki ww. funkcjonariuszom.  Była to także okazja do złożenia przez koleżanki i kolegów z komendy wojewódzkiej gratulacji oraz podziękowań za dotychczasową wspólną służbę i pracę.

W zbiórce uczestniczyli również zastępcy warmińsko-mazurskiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Adam Jastrzębski i st. bryg. Krzysztof Mierzejewski oraz komendant powiatowy PSP w Braniewie, bryg. Ireneusz Ścibiorek.

Decyzja o powierzeniu obowiązków zastępcy komendanta powiatowego PSP w Nidzicy zostanie wręczona w dniu 1 października br. w KP PSP w Nidzicy.

/tekst: wydział organizacji i nadzoru, zdjęcia: mł. bryg. Rafał Melnyk – KW PSP/

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}