W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kontrole w zakładach dużego ryzyka

11.10.2021

Kontrola

W dniach 27.09.21-08.10.21 funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie wraz z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej PSP w Piasecznie i Komendy Powiatowej PSP Nowym Dworze Mazowieckim przeprowadzili czynności kontrolno-rozpoznawcze w dwóch zakładach dużego ryzyka wystąpienia poważnej awarii przemysłowej, znajdujących się na terenie województwa mazowieckiego.

Strażacy sprawdzili stopień przestrzegania przepisów przeciwpożarowych w kontrolowanych zakładach, rozpoznali możliwości i warunki prowadzenia działań ratowniczych przez jednostki ochrony przeciwpożarowej, dokonali oceny zgodności z wymaganiami ochrony przeciwpożarowych rozwiązań technicznych zastosowanych w obiektach budowlanych, a także ustalili spełnienie wymogów bezpieczeństwa dla zakładów o dużym ryzyku wystąpienia poważnej awarii przemysłowej.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[{"header":"","value":"","nestedValues":[],"showInContent":false}]}}