W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Rozpoczęcie szkolenia podstawowego dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Ośrodku Szkolenia w Pionkach

11.01.2021

Zdjęcie przedstawia grupę około czterdziestu strażaków uczestników kursu podstawowego. Strażacy stoją w pozycji na baczność ustawieni w czterech szeregach.

8 stycznia 2021 w Ośrodku Szkolenia w Pionkach Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie  rozpoczęły się dwa szkolenia podstawowe w zawodzie strażak dla funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w służbie przygotowawczej, w których uczestniczy 67 słuchaczy.

Szkolenia  organizowane i realizowane są zgodnie z nowym programem zatwierdzonym przez komendanta głównego Państwowej Straży Pożarnej z  dnia 30 listopada 2020 roku.

W uroczystym rozpoczęciu szkoleń udział wzięli m. in. st. bryg. Jarosław Nowosielski  mazowiecki komendant wojewódzki PSP oraz st. bryg.  Robert Sawosz zastępca komendanta Szkoły Podoficerskiej PSP w Bydgoszczy.

 

Opracowanie i zdjęcia: Ośrodek Szkolenia w Pionkach KW PSP w Warszawie.

Zdjęcia (3)