W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia "Drużyna Pożarnicza Anioły Floriana"

20.07.2021

Na zdjęciu widać trzy osoby. W tle trzy flagi Polski.

20 lipca w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce spotkanie nadbryg. Jarosława Nowosielskiego mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP z przedstawicielami stowarzyszenia "Drużyna Pożarnicza Anioły Floriana".

Pani Agnieszka Jabłonka oraz Tomasz Staniszewski przedstawili główne założenia stowarzyszenia jakim jest propagowanie wiedzy na temat ewakuacji osób z niepełnosprawnościami z pożarów lub wypadków samochodowych. Podczas spotkań ze strażakami przedstawiciele stowarzyszenia dzielą się wiedzą praktyczną oraz teoretyczną z udziałem osób niepełnosprawnych.

Nadbryg. Jarosław Nowosielski przedstawił zadania realizowane przez mazowieckich strażaków oraz zaproponował formy współpracy na rzecz podnoszenia bezpieczeństwa osób niepełnosprawnych.

 

Opracowanie i zdjęcie: bryg. Karol Kierzkowski - Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.

Zdjęcia (1)