W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Spotkanie Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z druhami powiatu kozienickiego

21.09.2022

Spotkanie Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP z druhami powiatu kozienickiego

21 września 2022 roku Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Nowosielski spotkał się ze strażakami z jednostek OSP Nowa Wieś i OSP Głowaczów (powiat kozienicki).

W spotkaniach uczestniczyli także:

  • Senator RP Stanisław Karczewski,
  • Zastępca Dyrektora Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Warszawie Zbigniew Sobieraj,
  • Komendant Powiatowy PSP w Kozienicach bryg. Kamil Bieńkowski,
  • Starosta Powiatu Kozienickiego Krzysztof Wolski pełniący funkcję Wiceprezesa Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kozienicach,
  • Wójt Gminy Głowaczów Hubert Czubaj pełniący funkcję Prezesa Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Kozienicach,
  • Burmistrz Gminy Kozienice Piotr Kozłowski.

Tematem rozmów było bezpieczeństwo na terenie powiatu kozienickiego. Goście zapoznali się ze stanem technicznym budynków OSP i sprzętu strażackiego. Komendant rozmawiał z druhami na temat ich problemów i potrzeb, a także planów rozwojowych w ich jednostkach. Podkreślił także ich znaczącą rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa pożarowego na terenie swoich gmin.

Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP nadbryg. Jarosław Nowosielski podziękował strażakom-ochotnikom za społeczną służbę i zaangażowanie oraz wręczył wyróżniającym się druhom listy gratulacyjne.

 

Opracowanie: Agnieszka Jastrzębska, KP PSP w Kozienicach, redagowała sekc. Katarzyna Urbanowska – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.

Zdjęcia: Edyta Marczak, Starostwo Powiatowe w Kozienicach.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}