W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

st. bryg. Artur Gonera

Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

st.bryg.Artur Gonera

st. bryg. Artur Gonera w 1998 roku rozpoczął studia na Wydziale Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego w Szkole Głównej Służby  Pożarniczej.

 W 2002 roku rozpoczął służbę w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej nr 1 Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. Tytuł magistra uzyskał w 2005 roku na Wydziale Zarządzania Ryzykiem Akademii Finansów w Warszawie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Bezpieczeństwa i Ochrony Człowieka w Środowisku Pracy w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy oraz w zakresie zarządzania jednostką organizacyjną w administracji publicznej w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie.

We wrześniu 2009 roku został mianowany na stanowisku zastępcy dowódcy JRG PSP nr 1 KM PSP m.st. Warszawy. Od maja 2010 pełnił nieetatowa funkcję zastępcy dowódcy Specjalistycznej Grupy Poszukiwawczo – Ratowniczej „Mazowsze”, z którą uczestniczył w działaniach ratowniczych po trzęsieniu ziemi na Haiti w 2010 roku. Podczas powodzi w 2010 roku dowodził kompanią Specjalną „Mazowsze” w gminie Połaniec i Łubnice. W kwietniu 2012 roku został awansowany na dowódcę JRG PSP nr 4 KM PSP m. st. Warszawy oraz dowódcę Kompanii Specjalnej „Woda” w ramach Centralnego Odwodu Operacyjnego. Podczas  Mistrzostw Europy w piłce nożnej w Polsce i na Ukrainie „Euro 2012” był dowódcą zabezpieczenia strefy kibica w Warszawie.

Podczas swojej służby kierował wieloma działaniami ratowniczo – gaśniczymi na terenie miasta stołecznego Warszawy. Pełnił również nieetatową funkcję oficera operacyjnego Komendy Miejskiej PSP m. st. Warszawy.

Z dniem 7 listopada 2018 roku został powołany na stanowisko zastępcy mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Jest odznaczony  złotym medalem „Za zasługi dla pożarnictwa”, brązową odznaką „Zasłużony dla ochrony przeciwpożarowej”, brązowym medalem „Za długoletnią służbę” oraz „Brązowym Krzyżem Zasługi”.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
25.11.2020 11:35 Karol Kierzkowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Wydział Organizacji i Nadzoru
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
st. bryg. Artur Gonera 2.0 22.12.2020 13:40 Karol Kierzkowski
st. bryg. Artur Gonera 1.0 25.11.2020 11:35 Karol Kierzkowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}