W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Szkolenie Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA

08.06.2021

Na zdjęciu widać dziewięć osób w ławkach podczas szkolenia.

8 czerwca 2021 r. o godz. 10:00 w Ośrodku Szkolenia w Warszawie Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie rozpoczął się pierwszy w kraju pilotażowy cykl warsztatów szkoleniowych dla osób zajmujących się problematyką świadczeń emerytalnych i rentowych w jednostkach PSP woj. mazowieckiego.

Podczas zajęć pracownicy Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA omówili problematykę z zakresu świadczeń przysługujących z zaopatrzenia emerytalnego funkcjonariuszom służb mundurowych podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. W warsztatach szkoleniowych od 8.06.2021 r. do 10.06.2021 r weźmie łącznie udział 42 pracowników komend powiatowych/miejskich PSP woj. mazowieckiego oraz Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.

Cykl warsztatów został otwarty przez Panią Małgorzatę Zdrodowską - Dyrektor Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA wraz z nadbryg. Jarosławem Nowosielskim – Mazowieckim Komendantem Wojewódzkim PSP.

 

Opracowanie: Wydział Kadr Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie,

Zdjęcia: Ośrodek Szkolenia KW PSP w Warszawie.

Zdjęcia (4)