W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Informacja o badaniu ewaluacyjnym

31.07.2020

Na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych firma ECORYS Polska Sp. z o. o. realizuje badanie ewaluacyjne Programu Wolontariat Polska pomoc i działań w obszarze edukacji globalnej.

Czerwona buźka na białym tle z napisem szarym polska pomoc

Badanie ewaluacyjne jest prowadzone w okresie od lipca do grudnia 2020 r.

Głównym jego celem jest ocena przebiegu i efektów działań w zakresie wolontariatu i edukacji globalnej. Ma wspomóc projektowanie i realizację inicjatyw w ramach nowego programu wieloletniego.

W ewaluacji wykorzystywane są różne narzędzia i techniki badawcze, m.in. analiza dokumentów, ankiety, wywiady, studia przypadku, warsztaty, panel ekspertów.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o uczestnictwo w badaniu oraz udzielenie ww. Wykonawcy wszelkich niezbędnych informacji. Przeprowadzone z Państwem rozmowy przyczynią się do sformułowania rekomendacji poprawiających efektywność i skuteczność realizowanych oraz planowanych działań Polskiej pomocy.

Zapewniamy, że pozyskane informacje będą użyte wyłącznie na potrzeby tej analizy. Wyniki zostaną uogólnione, a zebrane dane będą miały charakter poufny i zostaną wykorzystane w sposób zapewniający pełną anonimowość uczestnikom badania.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości rekomendujemy kontakt z następującymi osobami:

  • ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych:

Barbara Mrówka, tel. (4822) 5238259, e-mail barbara.mrowka@msz.gov.pl;

  • ze strony Wykonawcy (ECORYS Polska Sp. z o. o.):

Adam Rybkowski, tel. (22) 339 45 03,  e-mail adam.rybkowski@ecorys.com;

Paweł Hess, tel. (22) 339 36 31, e-mail pawel.hess@ecorys.com.

 

Liczymy na przychylność z Państwa strony. Pomoc, o którą się prosimy, jest nieodzownym warunkiem powodzenia realizacji badania i przydatności wypracowanych wyników.