W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Kontynuacja Programu „Solidarni z Białorusią – studenci”

08.10.2021

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła nabór wniosków do udziału w Programie „Solidarni z Białorusią – studenci”. Jest to inicjatywa umożliwiająca uzyskanie zwolnienia z opłat za kształcenie w polskich uczelniach oraz stypendium w roku akademickim 2021/22.

Szaro-czerwona strzałka w kółku i napis solidarni z Białorusią studenci

Oferta kierowana jest do obywateli Białorusi - dotychczasowych uczestników inicjatywy „Solidarni z Białorusią – studenci” lub studentów z Białorusi, którzy dopiero rozpoczynają naukę w Polsce. Program umożliwia podjęcie nauki na studiach I stopnia, II stopnia lub jednolitych studiach magisterskich w trybie stacjonarnym, w języku polskim, na uczelniach nadzorowanych przez Ministra Edukacji i Nauki.

Zainteresowani mogą składać wnioski w terminie do 20 października 2021 roku w formie elektronicznej w systemie teleinformatycznym NAWA. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z zaproszeniem do składania wniosków oraz szczegółami oferty dostępnymi na stronach NAWA - link.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}