W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wyniki konkursu „Zapewnienie wkładów własnych na realizację projektów humanitarnych w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki, finansowanych ze źródeł innych niż budżet RP 2021”

08.10.2021

Decyzją Ministra Spraw Zagranicznych dotacje celowe zostaną przyznane na realizację następujących projektów zgłoszonych w ramach otwartego konkursu ofert „Zapewnienie wkładów własnych na realizację projektów humanitarnych w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki, finansowanych ze źródeł innych niż budżet RP 2021”:

Czerwona buźka na białym tle z napisem szarym polska pomoc

1. „Interwencje kryzysowe w zakresie sanitarnym dla szkół w rejonie Greater Pibor”, realizowany przez Polską Akcję Humanitarną,

2. „Kryzysowa interwencja wodno-sanitarna dla najbardziej narażonych rodzin w południowo-środkowej Somalii”, realizowany przez Polską Akcję Humanitarną,

3. „Pomoc żywnościowa dla 700 najbardziej potrzebujących rodzin libańskich i 50 rodzin migrantów dotkniętych kryzysem ekonomicznym i skutkami pandemii COVID-19 w wybranych regionach prowincji Akkar w Libanie”, realizowany przez Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Łączna wartość dotacji w 2021 r. w ramach konkursu wyniesie 425 641 zł.

Materiały

Wyniki konkursu " Zapewnienie wkładów własnych na realizację projektów humanitarnych w krajach Bliskiego Wschodu i Afryki, finansowanych ze źródeł innych niż budżet RP 2021"
Wyniki​_konkursu​_PH2021​_wkłady.pdf 0.04MB
{"register":{"columns":[]}}