W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Zaproszenie do udziału w Forum Agendy 2030, 2 czerwca 2021 r.

27.05.2021

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii zaprasza do udziału w Forum Agendy 2030 w formule V4+ (stanowiącego zarazem IV edycję Krajowego Forum Interesariuszy Agendy 2030). Forum odbędzie się 2 czerwca br. w trybie wideokonferencji

logo wydarzenia prezentujące napis Cele Zrównoważonego Rozwoju, Forum Agendy 2030, V4+ oraz kolorowe koło

Tematem przewodnim podjętym na Forum Agendy 2030 będzie „Dekada Działania - Zrównoważona Odbudowa - Kluczowe wyzwania na drodze do osiągnięcia Agendy 2030 i Celów Zrównoważonego Rozwoju”.

Forum jest elementem oficjalnego programu Prezydencji Polski w Grupie Wyszehradzkiej. W Forum wezmą udział zarówno ministrowie odpowiedzialni za sprawy gospodarcze w krajach V4+, jak i przedstawiciele różnych środowisk interesariuszy tych krajów.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii. W ramach formularza możecie również Państwo przekazać pytania dla naszych panelistów.


W wydarzeniu będą mogli wziąć udział wyłącznie zarejestrowani uczestnicy.

Rejestracja trwa do 30 maja br.

Materiały

Forum Agendy 2030 V4+