W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Badania i analizy

Badania i analizy w obszarze sportu i infrastruktury sportowej

Biuro Ministra odpowiada za koordynację działalności analityczno-planistycznej w zakresie zadań ministra właściwego do spraw kultury fizycznej w obszarze sportu. Opracowania o charakterze badawczo-analitycznym są realizowane przez wyspecjalizowane podmioty zewnętrzne lub wykonywane w ramach pracy własnej odpowiednich komórek organizacyjnych Ministerstwa Sportu. Celem prowadzenia działalności badawczo-analitycznej w obszarze sportu jest optymalizacja prowadzonej polityki, a tym samym przygotowanie możliwie najlepiej dopasowanej do potrzeb interwencji w obszarze sportu.

W zakładce zostały umieszczone zarówno analizy, których realizacja była finansowana ze środków MSiT, jak i podstawowe, istotne z punktu widzenia kreowania polityki dokumenty opracowane przez inne podmioty publiczne (w tym organizacje międzynarodowe) lub środowisko naukowe.

Informacje o publikacji dokumentu
Ostatnia modyfikacja:
11.12.2019 14:49 Paulina Czubak
Pierwsza publikacja:
09.03.2018 10:05 administrator gov.pl