W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

„Bezpieczna woda” – akcja informacyjno-edukacyjna

04.06.2024

Lato coraz bliżej. Wakacje sprzyjają relaksowi nad wodą. Warto przypomnieć zasady bezpieczeństwa, by nic nie zakłóciło beztroskiego czasu i dobrej zabawy.

Grafika. Błękitne tło, na nim jaśniejsze kółka nachodzące na siebie i napis. Czarnymi literami "Akcja informacyjno-edukacyjna". Niebieskimi dużymi literami "BEZPIECZNA WODA". Z prawej strony rysunkowy mężczyzna w żółtej koszulce, czerwonych spodenkach i brązowych klapkach z czerwonym gwizdkiem na szyi. Przed nim stoi blondwłosa dziewczynka w niebieskim dwuczęściowym stroju kąpielowym. Na dole na białym pasku logotypy MSiT oraz tworzymy polski sport.

Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki realizuje letnią edycję akcji „Bezpieczna Woda” we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej, Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, przy wsparciu Komendy Głównej Policji, Centrum Turystyki Wodnej PTTK oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

Celem akcji jest promocja bezpiecznego zachowania w wodzie, nad wodą oraz na wodzie podczas letniego wypoczynku. Departament Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki upowszechnia w tym roku broszury oraz plakaty „Bezpieczna woda”. Materiały informacyjne w wersji elektronicznej są dostępne dla wszystkich chętnych do pobrania poniżej na stronie internetowej, w wersji drukowanej będą dystrybuowane wśród zainteresowanych.

Materiały

Broszura Bezpieczna Woda 2024
DT​_​_BezpiecznaWoda-broszura2024​_poprawiona.pdf 6.14MB
Plakat Bezpieczna Woda 2024
DT​_​_​_Bezpieczna​_Woda-plakat-2024​_poprawiony.pdf 4.18MB
{"register":{"columns":[]}}