W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Wydłużenie terminu składania wniosków w ramach programu Sportowa Polska – program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej

26.03.2020

Sportowa Polska 2020 - przedłużenie naboru

W związku z epidemią koronawirusa, ministerstwo przedłuża nabór wniosków inwestycyjnych do dnia 30 kwietnia br. Wdrożono także zmianę w zakresie formuły składania wniosków. Na pierwszym etapie (do 30 kwietnia br.) wnioskodawcy składają wnioski wyłącznie w formie elektronicznej (za pośrednictwem systemu AMODIT). Dokumenty w formie papierowej będą składane do ministerstwa dopiero na dalszym etapie realizacji programu, po wcześniejszym kontakcie pracowników ministerstwa z wnioskodawcami.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotowej zmiany:

http://edziennik.msport.gov.pl/DUM_MSPORT/2020/23/akt.pdf

Program Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej

Celem programu jest wsparcie realizacji zadań inwestycyjnych dotyczących obiektów sportowych na terenie całej Polski. Dofinansowaniem mogą zostać objęte obiekty ogólnodostępne, umożliwiające masowe uprawianie sportu. Rodzaje zadań inwestycyjnych zostały podzielone na trzy grupy:

- obiekty szkolne,
- modernizacja obiektów służących klubom sportowym,
- pozostałe ogólnodostępne obiekty.

Szczegółowe informacje o programie:

https://www.gov.pl/web/sport/program-sportowa-polska---edycja-2020