W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Projekty i Certyfikaty

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Opolu nieustannie dba o stałe zwiększenie jakości opieki nad pacjentami. Certyfikacja oraz uczestnictwo w największych projektach dedykowanych pomiotom leczniczym, sprawia że Pacjenci mogą liczyć na opiekę na najwyższym poziomie.


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i  Administracji w Opolu posiada certyfikaty:

 

ISO 9001:2008

Przyznany 24.10.2014 r.przez Biuro Certyfikacji Systemów Zarządzania Polskiego Rejestru Statków S.A.

Logo ISO 9001

 

"Szpital bez bólu"

Przyznany 24.06.2014 r. przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu

Logo - Szpital bez bólu

 

Poprawa jakości usług medycznych poprzez dostosowanie budynku Szpitala SP ZOZ MSWiA w Opolu do potrzeb diagnostyki i leczenia chorób układu kostno-stawowo-mięśniowego oraz ginekologii" w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, Osi Priorytetowej IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia, Działania  9.2. Infrastruktura ponadregionalnych podmiotów leczniczych POIS.09.02.00-IP.04-00-005/2016.

{"register":{"columns":[]}}