W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.

Pełnomocnicy wojewody

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Mniejszości Narodowych i Etnicznych

Dariusz Zagrabski
ul. Moniuszki 15-21, 87-100 Toruń, pok. 18
tel. +48 56 611 51 74
fax +48 56 622 60 45

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Osób Niepełnosprawnych

Paweł Bednarski
ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz, pok. 40b
tel. +48 52 349 75 17
fax +48 52 349 75 18
e-mail: pbednarski@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Równego Traktowania

Joanna Woźniak
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 108
tel. +48 52 349 76 51
fax +48 52 349 74 60
e-mail: wozniakj@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Polityki Historycznej

Jarosław Jakubowski
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 120
tel. +48 52 349 73 02
fax +48 52 349 74 60
e-mail: jjakubowski@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i współpracy z organizacjami pozarządowymi

Łukasz Wojtczak
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 105
tel. +48 52 349 76 52
fax +48 52 349 74 60
e-mail: lwojtczak@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Uzależnień, HIV i AIDS

Tomasz Kamiński
ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz, pok. 40a
tel. +48 52 349 75 15
fax +48 52 349 75 18
e-mail: tkaminski@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych

Jacek Tarczewski
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 120
tel. +48 52 349 73 57
fax +48 52 349 74 60
e-mail: jtarczewski@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Sportu i Turystyki

Bartłomiej Bartnicki
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 118
tel. +48 52 349 72 76
e-mail: bbartnicki@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Paweł Klamka 
tel. +48 52 349 72 36
fax +48 52 349 75 79
e-mail: zoin@bydgoszcz.uw.gov.pl

Koordynator do Spraw Dostępności w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy

Beata Zarzycka
ul. Jagiellońska 3, pok. 120, I piętro
tel. +48 52 349 76 55
fax +48 52 349 74 60
e-mail: bzarzycka@bydgoszcz.uw.gov.pl

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Rodziny

Grażyna Szabelska
ul. Jagiellońska 3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 118
tel. 52 349 74 08
fax 52 349 74 60
e-mail:
gszabelska@bydgoszcz.uw.gov.pl
 

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Cyberbezpieczeństwa

Bartłomiej Kaliski 
ul. Konarskiego 1-3, 85-950 Bydgoszcz, pok. 3
tel. 52 349 78 12
e-mail: 
bkaliski@bydgoszcz.uw.gov.pl

 

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw Polityki Senioralnej

Mateusz Czarnowski 
ul. Brzeska 8, 87-800 Włocławek
tel. 54 231 42 26
e-mail: mczarnowski@bydgoszcz.uw.gov.pl 

Pełnomocnik Wojewody Kujawsko-Pomorskiego do spraw jednostek samorządu terytorialnego

Przemysław Przybylski
ul. Moniuszki 15-21, 87-100 Toruń

{"register":{"columns":[]}}