W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Konkurs „Moje najciekawsze spotkanie z Polską online”

04.05.2020

Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs dla dzieci i młodzieży w ramach akcji „Polska w Twoim Domu”, której celem jest wspieranie domowej aktywności edukacyjnej online i zachęcanie Polonii i osób polskiego pochodzenia do organizowania w jej ramach spotkań z Polską i polską kulturą na odległość.

Konkurs Moje najciekawsze spotkanie z Polską online

Uczestnicy konkursu „Moje najciekawsze spotkanie z Polską online” mają zadanie wykonania prac na dowolny temat w formie pisemnej, rysunkowej lub filmu video w trzech kategoriach: edukacja, kultura, historia. Prace powinny opisywać jedno ze spotkań z językiem polskim, polskim filmem, literaturą, historią czy muzyką w odniesieniu do udostępnionej oferty edukacyjnej.

Szczegóły na temat konkursu znajdują się na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, gdzie znajduje się także Regulamin konkursu.

Prace konkursowe należy przesyłać e-mailem, z dopiskiem „Moje najciekawsze spotkanie z Polską online” i podaniem kategorii wiekowej, w terminie do dnia 31 lipca 2020 roku na jeden ze wskazanych niżej adresów mailowych spośród polskich placówek dyplomatycznych w Wielkiej Brytanii, w zależności od Państwa miejsca zamieszkania. Przed przesłaniem prac prosimy sprawdzić, do którego okręgu konsularnego Państwo należą - zakresy terytorialne poszczególnych placówek w Wielkiej Brytanii.