W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Zobacz politykę cookies.
Powrót

Powołano Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu

02.07.2021

Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny dr n. med. Przemysław Rzodkiewicz wręcza powołanie Państwowemu Powiatowemu Inspektorowi Sanitarnemu w Przasnyszu Pani Marii Śliwińskiej

Mazowiecki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny - dr n. med. Przemysław Rzodkiewicz z dniem 1 lipca 2021 r. powołał na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Przasnyszu na kolejną 5-cio letnią kadencję Panią Marię Śliwińską.

Pani Maria Śliwińska związana jest z Państwową Inspekcją Sanitarną od 2000 r.  Z wykształcenia jest pielęgniarką. Ukończyła studia podyplomowe na kierunkach "Edukacja zdrowotna i promocja zdrowia", "Zdrowie publiczne i środowiskowe" oraz "Menedżer jakości i bezpieczeństwa żywności", aktualnie jest w trakcie specjalizacji w zakresie epidemiologii.

Zdjęcia (1)